четвер, 17 жовтня 2019 р.

Польський закон, що криміналізує сексуальну освіту «безвідповідальний та регресивний»


Перед сьогоднішнім голосування за законопроект, який передбачає, що викладання або навіть сприяння сексуальній освіті для осіб, які не досягли 18 років, є злочином, що карається на строк до трьох років тюремного ув'язнення, директока Amnesty International Польща Драгіня Надаждін заявила:

"Цей необачний та регресивний закон стимулюватиме страх і незнання, піддаючи молодих людей ризику. Його вплив буде відчутним далеко поза межами аудиторій. Він матиме надзвичайний ефект для вчителів та вчительок, активістів/активісток і навіть для батьків, які хочуть поговорити зі своїми дітьми про секс.

"Сексуальна освіта має вирішальне значення для інформування молоді про своє тіло та важливість таких речей, як здорові стосунки, згода, контрацепція та профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом.

"У Польщі, де доступ до абортів є легальним лише в певних обмежених випадках, важливе значення має сексуальна освіта. Цей законопроект, який прирівнює гомосексуальність до педофілії, викриває тривожну гомофобію, яка лежить в основі цього закону.

"Політику потрібно тримати подалі від аудиторій, і ми закликаємо народних депутатів відхилити цей закон".

Немає коментарів: