вівторок, 18 вересня 2018 р.

У Южноукраїнську пройшла 16-та Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки


У спортивних змаганнях молодих атомників, що пройшли 13-16 вересня на базі спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС, взяли участь 6 команд. За звання кращих боролися представники організацій молоді Запорізької, Рівненської та Хмельницької АЕС, а також трьох об’єднаних організацій профспілок (ООП) – Східної, Южноукраїнської і Чорнобильської.

В рамках спартакіади було розіграно першість з 5 видів спорту: перетягування каната, плавання, баскетболу «3 на 3» (стритбол), паркового волейболу та велоспорту. Останні два види спорту були включені в програму змагань уперше. «Класика - пляжний волейбол - є у великій спартакіаді Атомпрофспілки. Ми ж вирішили зробити маленьку новацію та влаштувати змагання з паркового волейболу, - розповідає голова Організації молоді ЮООП Михайло Костюченко. – Щодо велоспорту, то останнім часом він дуже популярний в Україні, у тому числі й на всіх атомних майданчиках. Наші велосипедисти їздять на різні змагання. Тож ми спробували провести такі і в нас». За відгуками учасників, велотурнір вдався. Достатньо складну дистанцію 28,2 км, прокладену навколо Ташлицького водосховища здолали представники всіх заявлених команд-учасниць (5 із 6). У захоплюючій боротьбі кращий результат показали велосипедисти РАЕС, другими були южноукраїнці, на третьому місці команда Східної ООП.

Гострою та напруженою була боротьба і в інших видах спорту. В результаті у турнірах з плавання, баскетболу, волейболу та перетягування каната перемогу здобули молоді спортсмени Южноукраїнської ООП. Вони ж посіли першу сходинку п’єдесталу в загальному підсумку спартакіади. Друге місце у команди РАЕС, третє розділили ХАЕС і ЗАЕС.

Всього в спортивних баталіях у рамках 16-ї Спартакіади Організації молоді Атомпрофспілки взяли участь близько 60 спортсменів. Молоді атомники констатували гарну організацію змагань і відмінну спортивну базу для їх проведення. «Такі умови для наших тренувань і організації змагань існують завдяки тому, що спорткомплекс «Олімп» входить до складу Южно-Українського енергокомплексу з відповідною підтримкою», - підкреслює М. Костюченко.


Інформація від ВП ЮУАЕС

Немає коментарів: