неділя, 6 серпня 2017 р.

Мапа публічних просторів

Коли зберетесь у відрядження чи мандри - згадайте цю інформацію!
Активісти громадської організації «Інститут успішного міста» створили онлайн-мапу публічних просторів України «УрбанПростір».
В Україні публічні простори тільки починають розвиватися і вже існують позитивні приклади та результати їхньої реалізації, зокрема відомі у Києві – парк “Наталка, “Самосад”, сквер Небесної сотні, у регіонах – мистецькі простори “Теплиця” (м. Слов’янськ) та “ВІЛЬна ХАта” (м. Краматорськ), ImpactHUB Odessa, сквер на Сихові від Групи 109″ (м. Львів), ініціатива
“Сад поруч” (м. Дніпро), проект “Бандера Square” (м. Луцьк). Але часто виникає ситуація, коли про подібні ініціативи не знають не те, що в Україні, навіть у місті, де вони існують, або в регіоні.
«Проект «УрбанПростір» спрямований на популяризацію публічних просторів та поширення інформації про наявні вільні простори. У вільному доступі кожен може знайти місце для відпочинку або роботи, подивитись як працюють сучасні бібліотеки та музеї, знайти цікаву саме для тебе платформу громадських ініціатив.

Платформа передбачає постійне оновлення. Наразі на карту нанесено вже понад 150 публічних просторів. Кожен охочий може долучитися до розширення проекту, додавши на карту місце через спеціально розроблену форму на веб-сайті.
соб.інфо


Немає коментарів: