середа, 25 травня 2016 р.

Антикорупційна школа «Майстерня активних громадян» відкрила набір на 3-й модуль

Центр демократії та верховенства права запрошує громадських активістів взяти участь у антикорупційних тренінгах для свідомих та активних громадян, які переймаються доброчесністю влади та бажають освоїти практичні інструменти протистоянню корупції. Тренінги пройдуть у рамках третього модуля антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. Заходи проводяться в партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ.

На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються:

  • про способи уникнення корупційних ризиків при реформуванні житлового сектора;
  • про те, як уникнути юридичних ризиків громадському активісту при зборі матеріалів та опублікуванні журналістських розслідувань; 
  • про практичні аспекти написання заяв щодо корупційних правопорушень до правоохоронних органів.
До участь у тренінгу запрошуємо усіх, хто має активну громадянську позицію, представників громадських організацій, волонтерів, учасників громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналістів, активних студентів з міст, містечок, сіл та селищ.

11 червня 2016 року заплановано провести тренінги в Миколаєві.

Початок та завершення тренінгу : 10.00 – 16.30

Участь є безкоштовною. Організатори забезпечують харчування та відшкодовують учасникам витрати проїзд.

Для участі необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://goo.gl/forms/thUun2ppHz


Зверніть увагу!

Дану ЗАЯВКУ повинні заповнити усі особи, які бажають взяти участь у навчанні в антикорупційній школі “Майстерні активних громадян”, у рамках Модуля 3, включаючи тих, які уже відвідали Модуль 1 та/або Модуль 2 у своїй області. Учасники попередніх модулів, які подадуть дану заявку, будуть зареєстровані автоматично. Інші кандидати будуть запрошені на основі конкурсного відбору, з урахуванням переконливості мотивації.Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Немає коментарів: