неділя, 1 березня 2015 р.

Вбивство Нємцова повинно бути розслідувано

27 лютого, близько опівночі в центрі Москви був застрелений російський опозиційний політик Борис Нємцов.
Директор представництва Amnesty International в Москві Сергій Нікітін прокоментував вбивство політика:
“Обстановка безкарності, очевидна відсутність політичної волі знайти і притягти до відповідальності всіх тих, хто причетний до порушень прав людини, очевидний непрофесіоналізм правоохоронної системи створив атмосферу ненависті і вседозволеності. Досі не знайдені замовники вбивств Політковської, Естемірової та багатьох інших.
“Вбивство Нємцова повинно бути ретельно розслідувано, винні мають понести покарання. Чи захоче цього система? Чи зможе це зробити поліція, прокуратура, слідчий комітет, суд - велике питання.
“Трагічний символ я бачу в тому, що на мосту, де рік тому директора європейських офісів Amnesty International стояли в пікеті з вимогою свободи зібрань, був убитий один з активних поборників цієї свободи.

Інформаційна довідка.

Amnesty International -- всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Проводячи дослідження та генеруючи дії, Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах.


Немає коментарів: