Показ дописів із міткою ураження. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою ураження. Показати всі дописи

четвер, 11 червня 2026 р.

Окупанти втратили можливість використовувати порт Маріуполя.




В результаті спільної операції, яку провели 1-й корпус НГУ «Азов», ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ЦСО «А» та СБС, було знищено об'єкти критичної інфраструктури Маріупольського торговельного порту.

Уражено електропідстанції,


середа, 27 травня 2026 р.

Війна все більше стає дистанційною




336,6 тисяч уражених цілей — результат роботи Сил безпілотних систем станом на 25 травня 2026 року. Це свідчення серйозної зміни тактики ведення бойових дій. Безконтактний вид бою стає домінуючим. Українці не тільки вибудовують новий тип ураження противника, а й "на марші" його модернізують.


неділя, 1 лютого 2026 р.

Замість відновлення будуємо енергетичну невразливість




Поки столичні медіа дають поради як зігрітися цеглою, чи наметом на ліжку, ми пропонуємо розпочати дорослу розмову. Під час війни треба споруджувати енергетичну невразливість.

Традиційна енергосистема будувалася за принципом концентрації потужності: гігантські електростанції та магістральні підстанції, які є ідеальними цілями для ракетних атак. Щоб зробити мережу "невидимою" для ворога та стійкою до уражень, необхідно змінити саму фізичну та логічну структуру енергетики.