понеділок, 15 вересня 2025 р.

Шумливі заголовки у США про війну в Україні




«Борщ із неба» — так називають українські солдати доставку провізії дронами на передову. The Washington Post  пише про воїнів 68-мої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, які облаштували підземну базу біля Покровська на Донеччині. Там, серед розбитих хат і вирв, бійці отримують найцінніше — гарячі страви та навіть борщ, що прилітає просто у траншеї.

«Хлопці, борщ упаде трохи пізніше», — жартують військові, коли в небо здіймається великий безпілотник із контейнером їжі. Олександр з позивним «Атос» та Валерій, піхотинець із 68-ї, розповідають: без цих постачань виживати у постійних боях і обстрілах майже неможливо.

Замість звичайних вантажівок — дрони, що доставляють від води й боєприпасів до теплих речей. Війна перетворила ці апарати на «повітряних волонтерів», які рятують життя.

«Спершу ти просто йдеш уперед, та з часом розумієш: відступати нема куди», — каже боєць Микола. І додає: на цій війні дрони — не тільки зброя, а й спосіб вижити.


🇺🇦SPILKA News

Немає коментарів:

Дописати коментар