вівторок, 28 квітня 2020 р.

ПРООН запустила челендж, аби заохотити до добрих справ

Під час карантину добрі справи та прояви поваги до інших стали ще важливішими, ніж раніше. Саме ця ідея лежить в основі нового челенджу й медіакампанії, яку минулого тижня презентувала Програма розвитку ООН в Україні у соціальних мережах.

Заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані каже, що ідея запустити хештег #ДоброНаДивані (#KindOnline англійською) полягає у тому, щоб заохотити українців, які перебувають на карантині, задуматися, як вони можуть допомогти іншим у цей складний період, а також поділитися надихаючими історіями про добрі справи, які роблять вони самі або інші, аби допомогти суспільству під час карантину.

«На карантині важливо не забувати допомагати й піклуватися про інших, хай навіть ви робитимете це дистанційно», – додає вона.

Для участі у челенджі користувачі соцмереж мають опублікувати фото або коротке відео і розповісти про те корисне, що вони роблять для себе або інших під час карантину, а також передати челендж двом друзям. Щоб заохотити людей долучитися до челенджу, ПРООН в Україні пропонує теми для дописів, зокрема допомога літнім людям, боротьба з фейковою інформацією про коронавірус та підтримка благодійних організацій та ініціатив.

Посланці толерантності ПРООН в Україні вже долучилися до челенджу, і з 7 квітня розповідають про своє #ДоброНаДивані на особистих сторінках у соціальних мережах та вебсайтах, а також передають челендж своїм друзям та знайомим.
«Багато людей підтримують благодійні проєкти та громадські організації, тим самим роблячи свій внесок у боротьбу з коронавірусом, – каже пані Фоуані. – Хтось поширює серед своїх знайомих інформацію про важливість дотримання карантину, хтось запускає безкоштовні онлайн-курси та ділиться своїми навичками, хтось допомагає літнім людям, або ще хтось просто дотримується усіх правил, аби вберегти від захворювання себе та близьких».


Немає коментарів: